Dla kogo jest przeznaczony trening uważności?

Dla kogo jest przeznaczony trening uważności?

Bycie tu i teraz to właśnie uważność. W przypadku dzieci uważność odgrywa bardzo ważną rolę, pozwala bowiem zbudować mocne podwaliny zdrowia psychicznego. Mindfulness Poznań to kurs adresowany do dzieci i rodziców.

Warsztaty mindfulness: do kogo są adresowane?

Mindfulness Poznań to zajęcia skierowane przede wszystkim do dzieci. Z rodzicami osoby prowadzące kurs spotykają się dwukrotnie: przed i na zakończenie kursu. Ćwiczenia, które zawierają warsztaty mindfulness Poznań są bardzo proste, ale niezwykle skuteczne. Skierowane są do dzieci w wieku 5  – 11/12 lat.

Warsztaty mindfulness Poznań mają program dostosowany do wieku dzieci. Uczestnicy warsztatów są dzieleni na dwie grupy wiekowe: 5 – 8 lat oraz 8 – 11/12 lat. Prowadzone są w kameralnych, liczących maksymalnie 6 osób grupach. Warsztaty mindfulness Poznań prowadzone są przez dwa miesiące.

Z jakimi problemami dzieci radzą sobie łatwiej?

Trening uważności Poznań został przygotowany niezwykle dokładnie i starannie. Proste ćwiczenie, różnego rodzaju historyjki sprawiają, że trening pozwala lepiej poznać samego siebie. To także sposób na poznawanie innych. Kurs mbsr Poznań doskonale sprawdza się w przypadku dzieci z autyzmem i ADHD. Na kurs mbsr Poznań mogą uczęszczać również dzieci ze zdiagnozowaną dysleksją. Kurs nie jest lekarstwem na wszystkie dziecięce problemy, z wieloma jednak trening uważności Poznań radzi sobie naprawdę świetnie.