Dostawa owoców do biura – czy warto?

Dostawa owoców do biura - czy warto?

W miejscu pracy spędzamy niemałą część naszego życia. Dlatego też wielu pracodawców próbuje zadbać o to, aby było to miejsce komfortowe i przyjazne pracownikom. Co więcej – nie brakuje i takich szefów, którzy starają się swoim pracownikom zapewnić darmowe napoje, a nawet posiłek. Ciekawym rozwiązaniem są owoce do biura, które nie tylko świetnie smakują, ale też zapewniają energię na cały pracowity dzień. A wielu pracowników bardzo to docenia. Zatem czy owocowa paczka do biura to dobry pomysł?

Niebanalne rozwiązanie dla firm

Darmowa kawa czy herbata, a nawet różnorodne przekąski to w wielu firmach standardowe rozwiązanie. I chociaż jest to dużym plusem pracodawcy, to jednak nie każdy z pracowników korzysta z takiej formy bonusów. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest kosz z owocami dla pracowników, który większości na pewno przypadnie do gustu. Dlaczego? Otóż owoce są nie tylko smaczne, ale także i bardzo zdrowe. Dodatkowo owocowe kosze są zazwyczaj bardzo różnorodne – więc każdy z pracowników znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie.

Kosz owoców dopasowany do pracowników

Owocowa paczka do biura to oryginalny i niebanalny pomysł na zdrową przekąskę dla pracowników. Jednak gusta są bardzo różne i nie wszystkim smakują te same owoce. W przypadku owocowych zamówień nie jest to problemem. Dlaczego? Otóż zestawy takich owoców mogą być bardzo różnorodne. Zatem wystarczy zapytać pracowników, które z owoców najbardziej im smakują i dopasować poszczególne kosze do określonych gustów.

Oryginalność i dopasowanie do pracowniczych upodobań to nie jedyne zalety owocowej paczki. Bardzo dużym plusem jest wygoda. W tym przypadku nie trzeba jeździć do sklepu – wystarczy wejść na stronę internetową i zamówić owoce online. Całe zamówienie zostanie dostarczone bezpośrednio na adres firmy. To wszystko sprawia, iż warto skorzystać z takiej możliwości i w ten sposób zapewnić pracownikom zdrową i smaczną przekąskę.