Kosz z owocami dla pracowników – dlaczego warto?

Kosz z owocami dla pracowników - dlaczego warto?

Coraz więcej pracodawców decyduje się na zapewnienie swoim pracownikom optymalnych warunków pracy. Jednym z takich rozwiązań są różnego rodzaju bonusy w pracy – na przykład w postaci darmowych posiłków bądź napojów. Zdrowym i bardzo ciekawym pomysłem – który wielu pracownikom przypadnie do gustu – są owoce do biura. Taka przekąska na pewno zapewni energię na cały dzień. A dlaczego warto zdecydować się na coś takiego? Oto kilka podstawowych zalet.

Owoce z dostawą do biura

Jedną z podstawowych zalet owocowego bonusu dla pracowników jest to, iż po takie zakupy nie trzeba udawać się do sklepu. Wystarczy złożyć określone zamówienie na stronie internetowej, a kosz z owocami dla pracowników zostanie dostarczony bezpośrednio pod adres firmy. Taka forma zaopatrzenia zaoszczędza sporo czasu, który można przeznaczyć na inne czynności.

Najwyższa jakość owoców

Inną – bardzo ważną – zaletą zamawiania koszów z owocami do biura jest to, iż wszystkie te owoce są najwyższej jakości. Owocowa paczka jest sprawdzana na kilku etapach – od sadowników (zazwyczaj są to sprawdzeni i zweryfikowani dostawcy), poprzez wstępną eliminację zepsutych lub wybrakowanych okazów, aż po ostateczne sprawdzenie owoców bezpośrednio przez ich zapakowaniem do kosza. Dodatkowo owoce są dostarczane do odbiorcy w krótkim okresie po zebraniu (co eliminuje ryzyko zepsucia), a odmiany tropikalne są często sprowadzane bez udziału pośredników. I co ważne – w wielu przypadkach są tu uprawy ekologiczne. To wszystko gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych owoców. 

Mówiąc o zaletach owocowych paczek do biura warto też wspomnieć o elastyczności w składanych zamówieniach. W praktyce oznacza to, że można zamówić bardzo różne owoce online. Ta różnorodność dotyczy nie tylko samych gatunków, ale też łączenia zestawów czy częstotliwości dostarczania (na przykład raz dziennie lub raz w tygodniu). To wszystko sprawia, iż to klient decyduje co i kiedy chce zamawiać.