Kosze do segregacji elementem małej architektury miejskiej

Kosze do segregacji elementem małej architektury miejskiej

Na ulicach każdego miasta niezależnie od jego wielkości muszą znaleźć się kosze na śmieci. Dzięki nim utrzymanie czystości w miastach staje się o wiele łatwiejsze. Wśród różnych rodzajów koszy na śmieci są także kosze do segregacji odpadów.

Kosze do segregacji – czym się odznaczają?

Kosze do segregacji odpadów zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić przechodniom wrzucanie śmieci do odpowiedniego pojemnika. Dlatego kosze zostały odpowiednio, bardzo wyraźnie oznaczone. Kosze do segregacji odpadów oznaczone są kolorem niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym. Są też kosze do segregacji w kolorze czarnym oraz kosze do segregacji z napisami.

Pojemniki do segregacji zostały wykonane z ogromną starannością o każdy szczegół. Zadbano o ich walory estetyczne, dzięki czemu pojemniki do segregacji idealnie wpisują się w każdą przestrzeń miejską. Doskonale pojemniki do segregacji odpadów sprawdzają się w miejscowościach turystycznych i uzdrowiskowych.

Jak są wykonane kosze do odpadów?

W sprzedaży znajdują się kosze zewnętrzne do segregacji odpadów wykonane z blachy cynkowanej elektrolitycznie malowanej proszkowo. Dzięki temu kosze zewnętrzne do segregacji świetnie znoszą zmienne warunki pogodowe. Kosze zewnętrzne do segregacji zostały oznakowane farbami, które są oporne na działanie promieniowania UV. Pojemniki na odpady segregowane zewnętrzne mogą być wyposażone w termometr i popielniczkę. Pojemniki na odpady segregowane zewnętrze są dostępne w różnej pojemności.