Na czym polega idea uważności?

Na czym polega idea uważności?

Każdy z nas codziennie rano wstaje, ubiera się, je śniadanie i zaczyna swój codzienny harmonogram dnia, robiąc te czynności automatycznie. Coraz rzadziej zwracamy uwagę na to co nas otacza i z kim rozmawiamy, zapominając o uważności, telefony i komputery zawładnęły umysłami dorosłych i dzieci, które automatycznie przewijają informacje, nie widząc tego co ważne.

Dlatego warto wybrać mindfulness Poznań, dzięki czemu można wspólnie z dziećmi nauczyć się uważności, przypomnieć sobie jak pachnie trawa i jak pięknie śpiewają ptaki w drodze do szkoły czy do pracy. Przy pomocy różnego rodzaju zabaw i ćwiczeń fizycznych, można w prosty sposób poruszyć wszystkie emocje.

Kurs uważności dla rodziców z dziećmi

Inwestując swój czas w warsztaty mindfulness Poznań, możecie państwo poznać samych siebie, przypomnieć sobie jak istotne są wszystkie odczucia, nauczyć wszystkich właściwych reakcji i doznań swoje dzieci. Wzmacnianie w dzieciach wrodzonej ciekawości do życia, którą powinny czerpać z natury a nie z technologii komputerowej, to bardzo ważna kwestia w wychowaniu dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem i do zapisania na trening uważności Poznań, gdzie rodzice wspólnie z dziećmi mogą nauczyć się wielu ciekawych praktyk.

Wychowanie najmłodszych nie jest proste

Prowadząc kurs mbsr Poznań nie tylko uczymy uważności, ale również pomagamy w radzeniu sobie z codziennymi rozterkami wychowawczymi. Wiemy jak bardzo potrafią być absorbujące dzieci, dlatego pokazujemy im jak odkryć nowe zjawiska, aby czuć je całym ciałem i umieć wyrazić je także swoimi emocjami. Zapraszamy do kontaktu wszystkich rodziców, a także placówki wychowawcze i terapeutyczne, pomożemy i nauczymy dzieci uważności w życiu.