Na czym polega mindfulness?

Na czym polega mindfulness?

Mindfulness od pewnego czasu cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Zdobywa on ogromną popularność także w Polsce. Mindfulness Poznań początkowo dedykowany był osobom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości. Z czasem zaczął być wykorzystywany w codziennym życiu. Mindfulness Poznań to program terapeutyczny adresowany do dzieci i rodziców.

Warsztaty mindfulness – kto może brać udział?

Midfulness Poznań skierowane są do dzieci i rodziców. Midfulness Poznań jest treningiem kierowanym do dzieci w bardzo różnym wieku. Trening uważności Poznań przeznaczony jest dla dzieci od 5 do 12 roku życia.

Warsztaty mindfulness Poznań skierowane są do tych dzieci, które chcą nauczyć się umiejętności relaksowania się oraz radzenia sobie ze stresem. Warsztaty mindfuless Poznań prowadzone są przez specjalistki od integracji sensorycznej, dzięki temu bardzo korzystnie wpływają na rozwój każdego dziecka.

Jak wygląda trening uważności?

Trening uważności Poznań przygotowany z myślą o dzieciach trwa osiem tygodni. Dzieci, których rodzice zdecydowali się zapisać na trening uważności Poznań są podzielone na dwie grupy wiekowe. Grupa pierwsza to dzieci w wieku od 5 do 8 lat, a grupa druga to dzieci, które mają 8 do 12 lat. Kurs mbsr Poznań jest przeznaczony dla wszystkich dzieci. Kurs mbsr Poznań ma program przygotowany tak, aby mogły brać w nim udział dzieci z dysleksją, ADHD czy autyzmem. Kurs mbrs Poznań obejmuje 8 spotkań grupowych tylko z dziećmi i 2 spotkania rodzinne.