NAZCA 4.0 ułatwia cyfrową transformację

NAZCA 4.0 ułatwia cyfrową transformację

NAZCA 4.0 to polska platforma, która wprowadza przedsiębiorstwa w świat cyfrowej transformacji. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu integracja systemów informatycznych w firmie staje się zadaniem o wiele łatwiejszym.

Gdzie NAZCA 4.0 może zostać wdrożona?

4.0 NAZCA jest bardzo uniwersalną platformą. Może zostać wdrożona w przedsiębiorstwach bardzo różnej wielkości. 4.0 NAZCA sprawdza się nie tylko w wielkich przedsiębiorstwach, ale także małych i średnich. 4.0 NAZCA umożliwia gromadzenie niezwykle dużej ilości informacji.

Analityka Big Data nabiera więc ogromnego znaczenia. Analityka Big Data to bowiem sposób na zapisywanie dużej ilości informacji, które pochodzą z różnorodnych źródeł. Warto podkreślić, że analityka Big Data przydaje się w każdej firmie gromadzącej duże ilości informacji. Znacząco bowiem ułatwia podejmowanie istotnych decyzji. Szczególnie sprawdza się w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Jakie możliwości dają integracje systemów informatycznych?

Większość przedsiębiorstw korzysta z różnego oprogramowania. Integracja systemów informatycznych pozwala poszczególne systemy połączyć ze sobą. Integracja systemów informatycznych umożliwia korzystanie z tych samych zasobów przez wszystkie systemy, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Integracja systemów przynosi też inne korzyści. Korzyścią, którą daje integracja systemów jest również spójność danych. Warto wiedzieć, że integracja systemów po pewnym czasie zaczyna przynosić też wymierne korzyści finansowe.