Sklep dla fanów filmu Harry Potter

Sklep dla fanów filmu Harry Potter

Każdy z nas zna i pamięta słynny film fantastyczny pod tytułem Harry Potter, a jego części są chętnie oglądane przez całe rodziny, gdy po raz kolejny emitują je w telewizji. Kto z nas nie był na firmie w kinie i nie marzył by choć na chwilę przenieść się do tego wspaniałego świata magii. Różdżka Hermiony to tylko jeden z gadżetów, jaki można zakupić w sklepie dla fanów Harry’ego Pottera, a jeżeli potrzebujemy wyjątkowych wrażeń, dodatkowo możemy wybrać się w ekscytującą podróż śladami Harry’ego i Hermiony.

Co znajdziecie w sklepie dla geeków?

Geek w dosłownym tłumaczeniu oznacza maniak, jednak fani Harry’ego i Hermiony to nie maniacy, tylko marzyciele którzy chcieliby choć na chwilę przenieść się do świata magii i zapomnieć o szarej codzienności dnia powszedniego. Różdżka Hermiony mogłaby odmienić cały świat, a jej cudowna torebka pomieścić wszystko, co jest nam potrzebne w podróży. Różdżka Harry Potter dla mężczyzn bądź małych chłopców. Choć który mężczyzna w środku nie jest całe życie małym chłopcem? Każdy facet chciałby czuć się tak mocarny i potężny oraz podziwiany, jak właśnie Harry Potter.

Kup dla siebie bądź na prezent różdżkę Hermiony

Jeżeli Ty również jesteś fanem tego doskonałego filmu fantastycznego, jeżeli masz wśród znajomych kogoś, kto tak jak ty kocha wszystko co Harrym i Hermioną ma coś wspólnego, różdżka Hermiony będzie doskonałym prezentem dla siebie i dla osoby bliskiej. Geek sklep w niewielkich pieniądzach oferuje bardzo dużo gadżetów i rekwizytów filmowych, dzięki którym w marzeniach przeniesiecie się do prawdziwego filmu. A kiedy filmowe gadżety znudzą się, postawicie je na półce jako prawdziwe trofea młodości i niezależności.