Szeroki wybór produktów w sklepie medycznym

Szeroki wybór produktów w sklepie medycznym

Przewlekła choroba żylakowa dotyka coraz więcej osób w bardzo różnym wieku. Wspomagająco w jej leczeniu, ale także profilaktycznie stosowane są różnego rodzaju wyroby kompresyjne. Z kolei w leczeniu rozmaitych schorzeń kończyn górnych stonowane są temblaki.

Jakie produkty kompresyjne dostępne są na rynku?

Wyrobami kompresyjnymi nazywane są między innymi rajstopy uciskowe. Po rajstopy uciskowe można sięgnąć bez najmniejszych obaw. Są bezpieczne i nie szkodzą noszącym je osobom. W profilaktyce i leczeniu choroby żylakowej mogą być stosowane nie tylko rajstopy uciskowe. Dostępne są także podkolanówki uciskowe oraz pończochy uciskowe.

Wszystkie te wyroby mogą być noszone przez kobiety i mężczyzn. Zarówno podkolanówki uciskowe, jak i pończochy uciskowe dostępne są w różnych kolorach. Podkolanówki uciskowe przeznaczone dla mężczyzn można kupić w kolorze czarnym. Specjalnie zaprojektowane rajstopy uciskowe mogą nosić także kobiety w ciąży. Pończochy uciskowe i inne wyroby kompresyjne można kupić w sklepach internetowych.

Gdzie kupimy temblaki?

W internetowych, dobrze zaopatrzonych sklepach medycznych można kupić nie tylko przeciwżylakowe produkty pończosznicze, ale także temblaki. Dostępne na rynku temblaki wykonywane są z bardzo różnych materiałów. Zdecydowanie najwięcej osób wybiera te, które wyprodukowane są z tkaniny poliamidowej. Można kupić także temblaki wykonane ze specjalnej siatki. Urazy kończyn górnych dotykają nie tylko osoby dorosłe. Sklep medyczny ma w ofercie także temblaki dla dzieci.