O leczeniu niepłodności

O leczeniu niepłodności

Problem niepłodności dotyka w naszym kraju bardzo wiele par. Przez wiele lat uważano, że niepłodność dotyka tylko kobiety. Dzisiaj wiemy, że jest to także męski problem.

Badania wykonywane podczas diagnostyki niepłodności

Badania diagnostyczne, które wykonuje klinika leczenia niepłodności są bardzo różne. Najbardziej podstawowym badaniem, które jest wykonywane w przypadku diagnozowania męskiej niepłodności jest badanie nasienia Warszawa. Badanie to pozwala uniknąć trudnej i trwającej wiele czasu diagnostyki u partnerki.

Badanie nasienia Warszawa można wykonać w wielu placówkach. Miejscem najbardziej optymalnym, w którym można wykonać badanie nasienia Warszawa jest klinika leczenie niepłodności. Badanie niepłodności u mężczyzn, którego wykonanie umożliwia klinika leczenia niepłodności wykonywane jest nowoczesną metodą CASA. Otrzymany wynik jest naprawdę bardzo wiarygodny.

Przygotowanie do wykonania badania

W bardzo wielu sytuacjach niepłodność można wyleczyć. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest poznanie jej przyczyn. Krokiem ku temu jest badanie niepłodności. Klinika in vitro wykonuje między innymi test płodności u mężczyzn. Klinika in vitro zaleca wykonać badanie niepłodności u mężczyzn po trwającej od 3 do 5 dni wstrzemięźliwości seksualnej. Wynik gotowy jest po około 30 godzinach. Pacjenci mogą odebrać go osobiście lub na swoim panelu.

Klinika in vitro zajmuje się leczeniem niepłodności. Męska niepłodność jest spowodowana najczęściej anomaliami nasienia, dlatego test nasienia jest podstawowym badaniem diagnostycznym.